Партнери

arc.jpg

A.R.C. Laser GmbH це компанія створює лазерні технології в галузі медицини. Її попередниця Meditex GmbH.була заснована в 1978 році. Все почалося з першого Nd: YAG лазера для вторинної катаракти Власне А. R. С. Laser GmbH заснована в 1996 році і зайнята розробкою і виробництвом лазерних рішень для делікатних і ефективних операцій і процедур, аж до дуже складних офтальмологічних операцій. Завдяки своїм нововведенням А. R. С. Laser GmbH стала однією з найбільш значущих лазерних компаній в світі.

dgn.jpg

DGH Technology, Inc. є всесвітньо визнаним лідером у виробництві ультразвукових сканерів і пахиметров з 1982 року. Протягом більше 30 років, DGH Technology, Inc. зберегла свою всесвітню репутацію, продовжуючи впроваджувати інноваційні продукти, які передбачають майбутні потреби офтальмологів, при збереженні якості і надійності вже існуючих продуктів. DGH Technology, Inc. надає медичні продукти з високою якістю, яке викликане інноваційними рішеннями, доступністю і надійністю

cular.jpg

Протягом більш як 50 років Ocular розробляє та виготовляє офтальмологічні лінзи безпрецедентної різкості і чіткості. Ocular Instruments намагається постійно поліпшувати можливості й витривалість всієї своєї продукції. Ocular пропонує інноваційні рішення, які сприяють досягненню якісного офтальмологічного обслуговування у всьому світі.

rodek.jpg
Компанія  Rodek була заснована в 2004 році як виробник офтальмологічних меблів  під бізнес-девізом "Реалізація добробуту людства в життя через людино-орієнтований менеджмент".
Незважаючи на коротку кар'єру в бізнесі, 100% -ий успіх в освоєнні виробництва офтальмологічних меблів дозволив нам закріпитися на внутрішньому і зовнішньому ринках.
Компанія  Rodek постійно розвивається та приділяє велику увагу задоволенню потреб наших клієнтів. 
Крім того,  визнає, що несе відповідальність за дослідження нових перспектив в області надання високоякісних послуг з нашими безперервними завданнями і творчим підходом.
Компанія  Rodek намагається зробити все можливе, щоб забезпечити кращу якість і найбільшу зручність у використанні для клієнтів на основі технології, орієнтованої на задоволення потреб клієнтів, і прагнення виготовлення продуктів майбутнього, а не сьогодення.
moptim.jpg
Moptim – є глобальним медичним новатором, який прагне впроваджувати високі технології, офтальмологічні продукти та рішення за доступною ціною. Назва "MOPTIM" означає Медичну оптичну візуалізацію. Moptim пропонує широкий асортимент продукції:
- оптико-когерентний томограф,
- оптико-когерентний томограф з ангеографією,
- спектральний  оптичний біометр.

 Сьогодні Moptim є лідером ринку оптико-когерентний томографу в Китаї з потужною базою клієнтів та зіркою світового ринку.
Можливість виробництва - ще один ключ до успіху Moptim. Весь виробничий процес - від виробництва лінз, виготовлення механічних деталей, складання виробів до контролю якості - здійснює його материнська компанія Shenzhen Certainn Technology Co., Ltd., яка сертифікована TUV SUD на відповідність її якості управління. система до ISO 9001, а її медичні вироби до ISO 13485.
 
rodenstock.jpg

Більш ніж 100 років ім'я Rodenstock Instrumente стоїть за високо якісні і найсучасніші оптичні вироби. Rodenstock слідує цим високим стандартам у всіх аспектах. Rodenstock - надійний постачальник оптичного і офтальмологічного діагностичного обладнання високої якості і зручного для користувача!

unicos1.jpg
UNICOS було засновано у 2002 році як компанію, що спеціалізується на виготовленні оптичних приладів. Сьогодні наша компанія є експортером оптичних приладів до 60 країн світу з безперервними технічними інвестиціями й креативним духом суперництва.
Не зупиняючись на шляху розвитку, оголосили про випуск "Vision2020" і почали конкурувати як виробник медичних товарів для літніх людей та дітей, грунтуючись на успіх в області оптичних пристроїв.
У той час як індустрія охорони здоров'я потребує безперервного технічному розвитку і величезних вкладень капіталу як новостворена індустрія, UNICOS хоче стати світовим лідером в індустрії охорони здоров'я, грунтуючись на нестримній волі, творчому дусі та технічних навичках роботи з оптичними приладами.
Ваша постійна підтримка і обґрунтована критика на адресу продукції UNICOS стануть рушійною силою в новій складній галузі охорони здоров'я та основою для зростання компанії з соціальним баченням.
 
neitz.jpg
З моменту заснування в 1965 році та протягом 50 років надалі, Neitz надає унікальну якість шляхом розробки продукції офтальмологічної спрямованості. У відповідь на очікування чисельних професіоналів сфер, споріднених з медициною, NEITZ продовжує вдосконалювати продукцію протягом цього періоду, та в даний час нашим продуктам надають перевагу в Японії та понад 70 країнах світу.
До цього часу NEITZ надає різну продукцію, що відповідає потребам офтальмології, з акцентом на офтальмоскопи для діагностики та лікування очей.
xingda.jpg

Xingda Optical Apparatus Co. Ltd. є одним з найбільших виробників наборів пробних окулярних лінз і призм та пробних оправ в Китаї. Вони роблять все можливе для проведення ретельного контролю лінз, та застосовує як вітчизняний так і закордонний досвід в оптометрії для постійного розвитку своїх технологій.

finalmd.jpg
Товариство обмеженої відповідальності Medical Devices (Pvt) Ltd. з моменту свого заснування головною ціллю вважало концентрацію всіх зусиль навколо розробки інструментів надвисокої якості та зрозумілому інтерфейсу користувача.
Наша компанія спеціалізується на виробництві діагностичних інструментів. Ми маємо добре розгалужену мережу дилерів. Ми також постачаємо продукцію різним оригінальним виробникам обладнання (OEM), які охоплюють величезну територію через свою торгову мережу. Компанія Medical Devices трансформувалася з моменту свого заснування у 1991 році на величезну компанію. Завдяки наявності висококваліфікованих спеціалістів, ми змогли розробити продукт преміальної якості.
 
suoer.jpg
З 2001 року компанія Tianjin Suowei Electronic Technology Co., Ltd., займається науково-дослідною роботою, виробництвом офтальмологічних технологій візуалізації та офтальмологічним діагностичним обладнанням. 
Ми інтегрували наше обладнання з першокласною, власною системою ведення медичної документації, яка забезпечить ефективне рішення діагностики очей для наших клієнтів. 
Suowei постійно демонструє передові світові медичні технології, для забезпечення високого рівня офтальмологічної діагностики.

Abdomed © 2019. Усі права захищені.

Розробка сайту: StyleSites

Наша адреса

Україна,
61093, м. Харків,
вул. Підлісна, 1-А

Телефони

+38 (057) 372-32-22
+38 (067) 579-76-78
+38 (099) 145-57-23

Соціальні мережі

facebook